2019 Balık Abiye Modelleri

Paylaş Tweetle
Gönderen ahmet.bakumdi 07/01/2019 0 Yorum(lar) Moda,

Abiye modelleri diyince her kadının aklına ilk gelen abiye modellerinden olan balık abiye elbiseler 2019 sezonunda da kadınların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Gelinlik tercihlerinde de çok sık kullanılan balık kesimli abiye elbiselerin, kadınlar tarafından özellikle tercih edilmesini kalçalarını ve vücut hatlarını kalıbıyla çok iyi gizleyebilmesine borçlu. 2019 balık abiye modellerinde karşımıza çıkan stralez kesimlerle birleşen volanlı kollar, bütün bir boynu saran transparan kumaşlı balık abiyeler, kadife kumaşların abiyelerle birleşimi ve 2019 sezonunun trendlerinden olacak olan derin yırtmaçlı balık balık abiyeler.

 

Balık abiye elbiselerde bir diğer trend ise eteklerinin uçlarına uygulanan fırfır detayları. Sade bir balık abiyeye bile hava katacak cinsten olan bu yöntem elbisenizi daha da havalı hale getirecek. Özellikle vucüt detaylarını saklamak isteyen kadınların tercihi ise iki kısımdan oluşan balık abiyeler bu modellerde bele kadar inen ve genişleyen bir bistüyer şeklindeki kesim bel detayından sonra daralarak etek uçlarına kadar dar devam ediyor ve bu görünüm bel bölgenizdeki kapatmak istediğiniz kusurlarınıza yardımcı oluyor.

 

2019 balık abiye modellerinde karşımıza çıkacak trend renkler ise mavinin tonları, nude renkler ve her sene olduğu gibi vazgeçilmez olan kırmızı ve siyahın tonları. Her vücut tipindeki kadının tercih edebileceği balık abiye modelleri bizleri bizler için birçok seçenek sunuyor, gerek renk skalası gerek göğüs dekoltelerinin çeşitliliği ve gerek kumaş türleri açısından birçok çeşide sahip olmaları bu delin tercih edilme oranını yükseltiyor. Anlaşılan o ki 2019 da katıldığımız birçok davette balık abiye modellerinden giymiş birçok güzel kadına rastlayacağız..

Bir Yorum Yazın