2019 Büyük Beden Abiye Modelleri

Paylaş Tweetle
Gönderen ahmet.bakumdi 05/01/2019 0 Yorum(lar) Moda,

Birçok kadının korkulu rüyası olan büyük beden abiye elbise bulma derdine Carmen Abiye Ailesi olarak son veriyoruz. 2019 büyük beden abiyelerinde son trend abiye tasarımlarımıza sitemizden ulaşabilirsiniz ama öncelikle 2019 büyük beden abiye modellerinde yılın en çok tercih edilecek model ve renklerini sizin için derlediğimiz yazımıza göz atın ve 2019 trendlerinden geri kalmayın. Büyük beden abiye modeli denilince en çok yaşanılan sıkıntıların başında beden aralıkları gelmektedir. Sektördeki birçok marka maalesef ki sınırlı bedenlere kadar üretmekte ve kalıplarında vermiş olduğu ölçü daralmalarıyla beraber aldığımız 40-42 beden abiyeler bile üstümüze olmamakta. Bu sorunumuz 2019 büyük beden abiyelerinde ortadan kalkmaya hazırlanıyor öncelikle birçok marka 44-50 beden aralığında da abiye elbiseler üretmeye başlıyor ve bu sayede abiyelerden her vücut ölçüsündeki kadınlar yararlanabiliyor.

 

Her vücut tipine uygun abiyeler denildiğinde aklımızda oluşan soru işaretlerine açıklık getirelim, öncelikle kadınlar olarak birçok dönemde fiziki yapımızdan şikayetçi olabiliyoruz fazla kilolar, fazla büyük bulunan göğüsler, geniş olan kalça ve basenlerimiz ve her kadının olmazsa olmazı ayva göbeğimiz. Biz kadınlar en özel günlerimizde güzel ve şık olmayı tabiki hak ediyoruz ve bu dönemlerde özellikle vücudumuzda kusur saydığımız bölgelerimizi kapatıcı abiyeler seçmeye çabalıyoruz.

 

İşte tamda bu sebeple 2019 büyük beden abiye modellerindeki trend detaylarına baktığımızda karşımıza ilk olarak büyük göğüslü hanımların kurtarıcısı olan boyundan askılı ve göğüs bölümünü toparlayan daha küçük gösteren abiyeler çıkıyor. Bu abiyeler straplez tercih etmeyen ve askılı abiyelerde de istediği görümümü yakalayamayan kadınlar için iadeal, bunun yanı sıra kalın askılı kruvaze kesimli yakalar ise 2019 sezonunun en çok tercih edilecek diğer modelleri arasında büyük beden abiyelerinde en korkulan detay ise elbisenin vucüt hatlarını belli etmesi özellikle geniş basenlere sahip olduğunu düşünen kadınlar dar balık abiyeler gibi vücudu saran kalıplardan kaçıyor ve bollaşan veya vücudu sarmayanları tercih ediyor ama aksine vücudunuzdaki kusurları saklama çabamız hataya neden oluyor. Yapılması gereken kemerli dar bir abiye veyahut göğüs kısmından itibaren dizlere kadar vücudu saran model tercih edilmeli. Bu tarz abiyeler sizin belinizi ortaya çıkararak basenlerinizin genişliğini ortadan kaldıracaktır.

 

Çünkü ne kadar salaş ve bol bir elbise giyerseniz o kadar kilolu görüneceksinizdir. Yapılması gereken vücudunuzu iyi tanıyıp ona göre hamleler yapmak, 2019 büyük beden abiye modellerinde en sık göreceğimiz renkler ise yeşil ve kırmızının tonları olacak her sene olduğu gibi siyahtanda vazgeçilmiyor tabiki. Yılın favorisi bizce mint yeşili abiyeler olacak bu renk sizi hem şık hemde zarif bir görünüme kavuşturmayı vaadediyor.

Birçok kumaş çeşidinden birçok modelin ve rengin üretildiği büyük beden abiyeler 2019 sezonunda fazlasıyla yer bulacak ve artık abiyeler elbise bulmak büyük beden diye adlandırılan kadınların korkulu rüyası olmaktan çıkacak...

Bir Yorum Yazın