2019 Kısa Abiye Modelleri

Paylaş Tweetle
Gönderen ahmet.bakumdi 26/12/2018 0 Yorum(lar) Moda,

 

2019 sezonunun düğünlerine hazırlık şimdiden başladı. Her kadının kafasındaki ortak sorulardan olan "hangi abiye modelini seçsem?" sorusuna Carmen Abiye ailesi olarak elimizden geldiğince cevap vermek istedik. 2019 abiye elbise modellerinin en popülerlerinden olan "kısa abiye" elbiselere dair bütün detaylar içeriğimizde var.

 

2019 kısa abiye modelleri denilince ilk olarak aklınızda beliren mini elbiseler olmasın, abiye elbise şıklığını mini/midi elbiseler ile ustalıkla birleştiren ve ortaya inanılmaz detaylarda elbise modelleri çıkaran abiye elbise firmaları 2019 yılında da bizi şaşırtmaya devam ediyor. Kısa abiye elbiselerde 2019 sezonunda karşımıza çıkacak olan en önemli detay sadece diz üstü boylarda üretilmeyecek olmaları ve vücut tipinize göre istediğiniz boy aralıklarında bu kısa abiye elbiseleri tercih edebilecek olmanız. Abiye elbise seçerken her kadının şikayetlerinden olan vücut tipine uygun abiyeler bulamamak, kısa abiye modelleri ile ortadan kalkmışa benziyor. İsterseniz topuklu bir ayakkabı ile kombinleyebileceğiniz diz üstü abiye elbiseniz veyahutta rahatlık kazandırsın diyenlerdenseniz dizin biraz altında biten sade ama şık duran ve birçok kombinleme alternatifi olan kısa abiyeler sizi fazlasıyla memnun edecek. Boyunun kısa olduğunu düşünen kadınlar için yüksek bir topuklu ayakkabı ile önereceğimiz diz üstü abiyeler vücut tipinizi olduğunuzdan uzun görünmesini sağlayacak. Eğer boyunuzun uzun olduğunu ve bu sebeple yüksek topuklu ayakkabılar tercih edemeyeceğinizi düşünüyorsanız da babetler ile kombinlenen daha çok royal kadınlarında sıklıkla gördüğümüz boy olan diz altı elbiseler ile basitlikten uzaklaşıp zarif görünüme kavuşacaksınız ve bir taşla iki kuş vurup hem görüntünüzü hemde vücut tipinizede istediğiniz görünümü vereceksiniz.

 

Kısa abiye elbiselerinin boylarından bahsetmişken model ve kesimlerine değinmemek olmaz. 2019 kısa abiye modellerinde en çok straplez kesimlere, ince askılı saten dataylarına ve özellikle bütün bir omzu kaplayan dantel işlemeli kumaşları fazlasıyla göreceğiz. Abiye elbise deyince aklınızda beliren bir diğer özellik olan kalın ve kaba kumaş algısıda 2019 da kısa abiyeler ile yıkılıyor. Zira hem kısa olup hem ince saten ve şifon elbiselerin ne kadar zarif durduğuna siz bile şaşıracaksınız. Bir düğün için tercih edeceğiniz dantel veyahut şifon kısa abiyeleri 2019 sezonunun trend aksesuarları ve ayakkabıları ile kombinlediğinizde çok şık ve tam bir düğün kombini elde edeceksiniz ama inkar edilemeyecek bir gerçek var ise oda; saten ince askılı kısa abiye elbisenizin beline takacağınız bir kemer ve altına giyeceğiniz yılın trendi tokalı topuklu ayakkabınız ile partilerin yıldızının sizin olacağı. Bizden söylemesi 2019 trend alarmını Carmen Abiye şimdiden veriyor. Bütün ödüller 2019 kısa abiye modelerine

Bir Yorum Yazın