2019 Kokteyl Elbiseleri

Paylaş Tweetle
Gönderen ahmet.bakumdi 16/01/2019 0 Yorum(lar) Moda,

En özel günlerde sizin ışıltı ile parlamanızı sağlayan, davet ve düğünlerin vazgeçilmezi 2019 kokteyl elbiselerini sizler için araştırdık.

 

 

2019 kokteyl elbiselerinde ilk göze çarpan trendlerden; çiçek motifleri ve geometrik şekiller, 2019 abiye elbiselerinin favori detaylarından olan bu detaylar birçok kadının gardırobunda yerini şimdiden aldı bile. 2019 keokteyl elbiselerindeki bu gelişmeler abiyelerinize daha dinamik ve ışıltılı bir hava için birebir. 2019 kokteyl elbiselerinde başı oldukça cesur olan dekolteler çekiyor. Her kadına hitap eden derin yırtmaçlı ve derin v yaka göğüs dekolteli abiyeleri bu yıl davetlerde sıklıkla göreceğiz anlaşılan. Bunların yanı sıra 2019 kokteyl elbiselerinde halter yaka ve derin sırt dekoltelerini görmek mümkün. Özellikle gelinlik modellerinde kullanılan transparan kumaşları bu yıl ağırlıklı olarka kokteyl elbiselerinde göreceğiz.

 

2019 abiye modellerinin favorilerinden olan uçuşan tüllerden ve şifonlardan kaçmak mümkün değil gibi duruyor. Her vücut tipine ve her kadına hitap eden kumaşlar size giydiğiniz abiye elbiselerde rahatlık ve özgürlik vadediyor. 2019 kokteyl elbiselerinde tam bir parti havası hakim gibi geliyor bizlere zira bunu düşündüren en önemli sebebimiz ise reklerin ve geometrik şekillerin harmanlanarak kullanılması. Bu sayede abiye elbiseleriniz bahar esintilerine ve canlılığına kavuşuyor. Transparan kumaş üzerine çiçek motiflerinin çok sık kullanılacağı bu dönemde size kalan tek şey kokteyl elbiseleriniz için rek seçmekte ama merak etmeyin 2019 kokteyl elbiselerinde sıklıkla göreceğimiz rekleri de biz sizler için araştırdık. Yılın favorileri arasında kırmızı, mor ve turkuaz ilk sıralarda yerlerini alırken tozpembe ve deniz mavisi de diğer ana reklerimizden bunlardan da anlaşılacağı gibi 2019 yılı cidden bir cümbüşe dönüşüyor.

 

Yılın düğün ve davet zamanları yaklaşmaya başlarken birden fazla renk kombinasyonunun bir arada ve geometrik desenler eşliğinde kullanıldığına şahitlik edeceksiniz. Bu sizi endişeye düşürmesin hanımlar cesur olmaktan vazgeçmeyip yılın trendlerini deneyin pişman olmayacaksınız bizden söylemesi...

Bir Yorum Yazın