2019 Tesettür Abiye Modelleri

Paylaş Tweetle
Gönderen ahmet.bakumdi 12/02/2019 0 Yorum(lar) Moda,

Sezonun düğün ve parti planlamaları şimdiden başlamışken sizler için bu yazımızda birçok kadın tarafından tercih edilen tesettür abiye modellerini derledik. 2019 tesettür abiye modellerini incelediğimizde karşımıza ilk çıkan detaylar bütün bir elbisenin uyum içinde olması zira tesettür abiyelerini diğer abiyelerden ayıran en önemli unsur genelde iki parça halinde olması veya boyundan itibaren baş örtüsü şeklini alması. Hal böyle olunca diğer abiyelerdeki uyum tesettür abiyelerinde olmayacakmış yada zor ihtimalmiş gibi geliyor. 2019 tesettür abiye modellerinden anlıyoruz ki bu önyargı yıkılıyor. Artık tesettür abiye modellerinin trend detaylarını bir araya getirerek dev bir hizmete imza attık.

 

Bu sezonun en trend tesettür abiye modeli bileklerde biten ve kavuştururken aynı zamanda sıradanlıktan da kurtarıyor. 2019 tesettür abiyelerindeki bir diğer detay ise dantel kullanımının sıklığı hem kumaş türü olarak hem de işleme detayı olarak kullanılan danteller abiyenizin havasına hava katıyor. Bir diğer trend alarmı ise kullanılan renkler. 2019 tesettür abiye modellerinde en sık göreceğimiz renkler pembe ve mavinin tonları özellikle pudra pembesi ve bebe mavisi tesettürlü hanımların bu sezon favorisi olacak gibi gözüküyor. Tesettür uyumu beğendiğiniz abiyelere uygun başörtüsü bulmak her geçen gün dahada kolaylaşsada üretici firmalar bu çağrımızı duymuş olacakki artık başörtüsüyle birlikte kombinlenen abiyeler 2019 sezonunda en sık göreceğimiz modellerden. Tonları tutturmak yada aynı kumaş başörtüsü bulma derdi tarihe karşıyor.

 

Geriye birtek abiyenizin altına uygun ayakkabıyı seçmek kalıyor. Bunun içinde başvurduğumuz en önemli püf noktamızda eğer kısa boylu bir kadın iseniz yüksek topuklu ayakkabılar ama fazla uzun olduğunuzu düşünüyor iseniz de babet veyahut daha minimal toplu ayakkabılar tercih etmeniz gerektiği ve unutmayın asıl önemli olan ne giydiğiniz yada hangi abiyei giydiğiniz değil içinde nasıl hissettiğiniz...

Bir Yorum Yazın