2019 Uzun Abiye Modelleri

Paylaş Tweetle
Gönderen ahmet.bakumdi 18/01/2019 0 Yorum(lar) Moda,

 

2019 uzun abiye modellerini ve trendlerini Carmen Abiye'yi takip ederek 2019 düğün sezonunun en konuşulan isimlerinden olabilirsiniz. 2019 uzun abiye modelleri yazımızda sizin için sezonun en trend uzun abiyelerini bir araya getiriyoruz. Her yazımızda olduğu gibi sezonun trend olan abiye renklerini ve en çok tercih edilen uzun abiye elbise modellerini hangi vücut tipine göre nasıl uzun abiye seçeceğiniz gibi birçok detayı vaadediyoruz.

 

Her yaştan ve vücut tipinden kadının tercih edeceği uzun abiye elbiseler düğün organizasyonlarında, partilerde, mezuniyetlerde veyahut diğer özel günlerimizde adeta kurtarıcımız oluyor. Gerek ayakkabı seçimlerine kolaylık sağlaması gerek birçok saç modelinin yapılabiliyor olması yönünden uzun abiye modelleri size sonsuz seçeneğe sahip olma imkanı sunuyor. Ayrıca etek boyu uzun olduğu için diğer abiye elbiselerin aksine her kadını olduğundan daha uzun gösterme becerisine sahip. Bu tabi ki bütün kadınlar olarak en sevdiğimiz özellik, uzun abiyeler denince aklımıza uçuşan etekler, kalçadan itibaren darlaşan balık abiye modelleri, bel veyahut göğüs altından genişleyen A kesim abiye elbiseler başlıca tercih edilenlerden.

 

 

Özellikle 2019 da uzun abiyelerde karşımıza çok sık çıkacak jakarlı dokuma elbiseler ise sizi adeta prenses gibi hissettirecek. Bel kısmından itibaren bollaşan ve kabarık kat kat eteklerle gecenin yıldızı olmanız garanti. 2019 uzun abiye modellerindeki bir diğer trendimiz ise iki farklı rengin tek abiyede birleşmesi. Şüphesiz ki yılın bir diğer trendi olmaya aday bu abiye elbiseler farklı biçimlerde terihe göre şekillenebiliyor.  İsterseniz göğüs ve etek kısmı iki farklı renkten oluşabiliyorken, tercihe göre göğüs kısmında iki renk etek kısmında da iki renk olarak kullanabiliyorsunuz. Aslında hem şık hemde tarzını abiye elbisede yansıtmak isteyen kadınalr için ideal bir tercih haline geliyor. Her sene olduğu gibi straplez kesimleri, ince askıları, tek omuz abiyeleri ve kruvaze halın askılar şeklinde tasarlanan abiye elbiseleri 2019 uzun abiye modellerinde de göreceğiz. 2019 uzun abiye elbiseleri denince bu yıl aklımıza; petrol mavisi, bordonun tonları, gümüş ve saydam görüntüye sahip metalik renkteki abiyeler, pembenin en zarif tonları ve tabi ki hersene olduğu gibi siyah abiyeler gelecek.

 

En başta da söylediğimiz gibi 2019 uzun abiye modellerinde seçeneğiniz sınırsız kafanızda rengi belirleyin ve istediğiniz kesimde karar kılın... Açık renk ayakabı mı giysem? Yoksa koyu renk mi? Yüksek topuklu mu giysem? Yoksa alçak mı? saçımı toplasam mı? Yoksa salık bir model mi yapsam? Bütün bunları bir kenara bırakın ve uzun abiye tercih etmenin dayanılmaz hafifliğini yaşayın...

Bir Yorum Yazın