Beden Ölçüsü Nasıl Alınır?

Paylaş Tweetle
Gönderen adnan.canpolat 15/12/2017 1 Yorum(lar) Moda,

Birçok kadın beden ölçülerini tam bilmiyor ve kıyafet alırken emin olamıyor. 2018 abiye elbise modelleri tasarımcılarının elinde hayat bulurken birçok firma 2018 abiye modellerini şimdiden tanıtmaya başladı bile. Carmen Tekstil olarak yeni sezon abiye modellerimizle IF WEDDING FASHION İZMİR Fuarında sizlerle olacağız. Fuarda 2018 abiye modellerimizi ve tesettür abiye modellerimizi ilk siz görebilir, 2018 moda renkleri hakkında bilgi alabilir, ipucu ve tüyoları öğrenebilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri fuar dönüşü internet sitemizden kolaylıkla ücretsiz kargo imkanı ve kapıda ödeme seçeneğiyle satın alabilirsiniz.

 

Peki, beden ölçümüzü nasıl öğrenebiliriz? Beden ölçünüzü öğrenmek aslında çok kolay, öncelikle göğsünüzün en uç kısmından ölçünüzü alın ve not edin, daha sonra belinizin en ince kısmından ölçünüzü alın ve not edin. En son olarak kalçanızın en kalın yerinden ölçünüzü alın, bu üç ölçüyü sitemizde yer alan beden hesaplama tablosuna değerlerinizi girerek size en uygun bedeni öğrenebilirsiniz. Bu sayede aldığınız elbisenin size uygun olup olmadığını ya da almanız gereken bedeni kolaylıkla bulabilir, güvenli ve hızlı alışveriş yapmanızı sağlayabilir. Yeni sezon abiyeler sizlerin beğenilerinize sunulmaya hazırlanırken, siz de bedeninizi öğrenerek onları hazır karşılayabilirsiniz.

 

Dilerseniz "Beden Ölçüsü Nasıl Alınır?" videomuzu izleyebilirsiniz.

Etiketler: 2018 beden hesaplama

1 Yorum(lar)

Hande:
11/01/2018, 05:11:05 PM
Cevapla

Yararlı bir yazı olmuş bunu düşünmeniz biz müşterilere ne kadar değer verdiğinizi gösteriyor ayrıca canlı sohbet ekibinizin yardımlarından dolayıda ayrıca teşekkür ederim. Sevgiler, Hande

Bir Yorum Yazın