2018 Abiye Trendleri

2018 Abiye Trendleri | Carmen

2018 ABİYE TRENDLERİ


2018 yaz mevsimi geldi ve düğün sezonu da açıldı. Sizler de şimdiden yaz düğün davetleri almaya başladıysanız akıllardaki ilk soru yaz düğünlerinde ne giyeceğiz?  Şanslısınız ki, Carmen Abiye'nin bünyesindeki  Pierre Cardin Abiye koleksiyonunda 2018 abiye elbiseler, nikah elbiseleri, düğün abiyeleri ve en yenisinden tesettür abiye elbiseler yaz düğünlerindeki abiye elbise seçimlerinize yol gösteriyor. 


Dünyaca ünlü, tescilli renk sistemiyle tanınan ''Pantone Color Institute'' (Pantone Renk Enstitüsü)’nün açıkladığı Öncelikle 2018 yazında kullanılan abiye modellerindeki renklerden bahsetmek istiyorum;
Renk seçimleri iki karşıt yön aldı; bir yanda güçlü, canlı bir palete doğru, bir yandan da fauvist resimleri hatırlatan, diğeri ise ışıklı ve pastel renklere doğru, eterik  görünümlü detaylar. Lavantadan pembeye giden renkler  trend olmaya devam edecek ve kadınsı tamamen şık görünümleri odağa alacak.
Moda renklerin abiyelere yansımasını görmek için tasarımlarımıza göz atın ve bunları nasıl kullanacağınıza dair ipuçlarını modellerimizin kombinlerini inceleyin.

Lavanta: Bu renk tüm yaz mevsimine hakim olacak. Romantik ama zarif, her adımda hafifliği hissedeceğiniz bir abiye giyebilirsiniz.

 
Mor:  Pantone’un yılın 2018 rengi Ultra Violet’tir. İnsanın tanrısallıkla tanıştığı yedinci çakra ile ilişkili olan ve gizemli doğasıyla ilgilenen bir renk. "
 
Fuşya: Tam bir prenses gibi, yoğun pembe tonu. Bu yıl birçok tasarımcı, bu rengi ince kumaşlarla birleştiriyor.
 
Gök Mavisi:  Sakin ve huzurlu bir gökyüzünü uyandıran yeni bir renk. Orta boy ya da tam uzunlukta elbiseler üzerinde harika duruyor.
 
Açık Yeşil: Yeşil de 2018 yazında göz önünde, bu sefer narin ve taze bir nüans ile geri döndü..
 
Ekru:  Beyaz kadar zarif ama zerafeti tam gösteren bir renk. Egzotik yaz akşamlarındaki davetler için tasarlanan giysilerde rahatlık ve hafifliği tam olarak hissettiriyor.
 
Sarı: Tarantino’nun Kill Bill'indeki Uma Thurman tarafından giyilen eşofmanın aynı tonu. Canlı, enerjik bir sarı ton. Ve biraz da vahşi, sarının 2018 için geri dönüşü, tamamlayıcı mor rengiyle tam uyumlu.
 
Kırmızı: Tamamen cesur, büyüleyici bir renk. Geniş elbiseler, hacimli kokteyl elbiseleri, veya şifon abiyelerde çok göze çarpıyor.
Renklerin yanı sıra abiyelerde, pul, taş, saçaklar ve parıltılı detaylar ön planda. Nikah elbiseleri, kokteyl ve düğün abiyelerinde kullanılan kumaşlar ve ve aksesuarlarda dikkat çekiyor.

PUL, TAŞ ve PARILTI 
Carmen Abiye‘nin 2018 abiye elbiselerinde çokça kullanılan özel taşlar ve parıltılar şıklığınıza şıklık katıyor.

 
PÜSKÜLLER  - SAÇAKLAR 
Yeni sezonda gardırobunuza püskül trendini ekleme zamanı geldi.  Abiye elbiselerinizde , bohem, ve batıdan ilham alan tasarımlarımız  her organizasyonda dikkat ve biz onu seviyoruz! 

 
NAKIŞLAR
Özellikler nude rengin üzerine kullanılan nakışlı tasarımlar nostaljik ve gizemli duruşa sahip olmanızı sağlıyor.

 

UZUN ŞİFON TASARIMLAR
Yaz mevsiminde rahat kullanımı olan tiril tiril abiyeler  aksesuar kullanımınıza göre her mekanda uyu yakalıyor.

 

PİLELİ DETAYLAR
Cesur renklerin moda olduğu  pileli kumaşlardan tasarlanan abiyeler kalabalığın içinde öne çıkmanızı sağlayacak.

 
FLORAL DESENLER
Çiçek desenli kumaşlardan tasarlanan abiyelerin içinde kendinizi hep kumsaldaki serin gecelerdeki gibi huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz.

 
TÜL DETAYLAR
Hafif, asil ve kendine güvenen duruşun tanımı.  Tül ve tül detaylı abiyeler. Sıradan bir kumaşın üzerindeki minicik bir tül detayı nasıl da havasını değiştiriyor.
Bir yaz düğünü abiye seçimini planlamak için ipucumuz, etkinliğin yapılacağı mekana göre karar vermektir. Örneğin bir kır düğünü ise, romantik çiçekli bir abiye elbise giyebilirsiniz  ya da davet otel, restaurant veya gece klübünde ise  parlak bir renk tonu giyerek uyumu yakalayabilirsiniz. 
Daha fazla fikir sahibi olmak için Pierre Cardin  2018 Abiye Elbise tasarımlarındaki kategorilerde nikah elbiseleri, düğün abiyeleri, pierre cardin abiye, 2018 abiye elbise,  ve tesettür abiye elbise (uzun abiye elbise, kısa abiye elbiselerini arattırabilirsiniz. Biz tasarımcılarımız ve modellerimiz ile en sevdiğimiz görünümleri sizlere sunduk. Şimdi yapmanız gereken sayfamızı inceleyip en güzel Pierre Cardin 2018 abiye elbislerinden sizi en çok yansıtan tasarımı bulmak.
Etiketler: 2018, abiye, trend, moda, fashion
Mart 22, 2018
Listeye dön