2019 Nişan Elbiseleri

2019 Nişan Elbiseleri

2019 Nişan Elbiseleri Trendleri


Yılın en belirgin detayı eskinin abartı ve karmaşasından uzaklaşıyor olması her kadının özel günlerinde güzel olma isteği bazen kadınların en büyük düşmanı olabiliyor. O da olsun bu detay da olsun şu işleme de olsun derken ortaya kafa karıştırıcı ve zarafetten uzak bir elbise çıkıyor. Hâl böyle olunca sonrasında pişmanlıkların baş göstermesi kaçınılmaz oluyor. 2019 nişan elbiselerinde en çok göreceğimiz fazla dekolteden uzak zarif ama şık görünümlü abiye elbiseler bazen sırf dantel kumaştan oluşan abiyeleri göreceğiz bazen de parmak uçlarına kadar uzanan tüllerin dansına şahitlik edeceğiz. 2019 nişan elbiselerinde en çok kullanılan model ise vücudu saran full dantel elbiseler ve üzerinden sarkan ipliklerle sallantılı görünüm verilen elbiseler oluyor, bu modeli birçok ünlü marka denemesine rağmen her zaman o havalı görünüm elde edilemiyor.

 

Maalesef bazen iplik işlemeler ile bazen de işleme taşları kullanarak yapılan şakırtılı görünümlü elbiseler vücut tipinizi yansıtmak için kullanabileceğimiz modellerin başında geliyor. Elbisenin içinde bulunan astar veyahut temel parça vücudunuza otururken elbisenin geri kalanı sallantılı islemelerden oluştuğu için hatlarınız sizin istediğiniz ölçüde belli oluyor. Bu yöntem sifon elbiseler içinde çok sık kullanılan tekniklerden olurken elbisenin astarı diye tabir edilen parça dar ve vücudu saran şekilde oluyor ve üzerine kullanılan şifon tüllerle de elbiseye zarif bir görünüm veriliyor. Nişan davetleri bazen dış mekânlarda yapılabiliyorken günümüzde artık evlerde sade ve aile arasında bir törenle yapılmayı tercih ediliyor bu sebeple 2019 nişan elbiselerindeki favori renkler denilince karşımıza çok canlı ya da abartılı renkler çıkmıyor. mint yeşilleri, lila tonlarındaki abiyeler pembe tonları ve özellikle senenin favorilerinden olan nude ve kahve tonları vazgeçilmezler arasına giriyor. Tabi ki eklemekte fayda var birçok renk tercih edilebilir, bizim amacımız ise yılın sık kullanılanlarından size bahsetmek yoksa birçok kadının favorisi siyah ve kırmızının tonları da 2019 sezonunda yerini alıyor.
 

2019 nişan elbiselerinde başlıca modeller daha çok sadelikten geçen askılı veyahut ta boyuna kadar uzanan abiyeler bu senenin vazgeçilmezi anvelop kesim askılı abiyeler birçok renk ve kumaş uyarlamasıyla göz dolduruyor. Her vücut tipine uyan ve uyarlanabilen anvelop kesimler eski zamanlardan günümüzü gelen bir kesim olmasına rağmen popülerliğine son birkaç yıldır kavuşmuş durumda biz bu durumdan hiç şikâyetçi olmamakla beraber günlük hayatta da bu kesim bluz ve elbiseleri herkese tavsiye ediyoruz.
 

2019 nişan elbiseleri yazımızda sona gelirken favori model ve renklerden bahsettik ama unutulmamalıdır ki moda her zaman sizin kendinize neyi nasıl yakıştırdığınızdır...


Etiketler: 2019, nişan, elbisesi, modelleri
Ocak 09, 2019
Listeye dön