Nikah Elbiselerinde Seçenekler Başdöndürüyor

2021 Nikah Elbiseleri

2021 Nikah Elbiseleri Seçenekleri

Her kadının şüphesiz hayatındaki en önemli günlerdendir nikah-düğün ve kınalar.

Bu önemli günlerde özel ve güzel hissetmek isteriz. Bunun içinde tercihlerimiz zor ve uzun süren bir süreç haline gelir. Carmen Abiye ailesi olarak 2021 nikah elbiselerinin favori parçalarını ve sezonun trendlerini sizin için derledik. 2021 nikah elbiselerinde uzun modellerde kısa abiyelerde yer almakta. Malum artık günümüzde nikah düğün öncesi kıyıldığı için kadınlar gelinlikten ziyade o havayı verecek abiyeler tercih etmekte ve hal böyle olunca kısa abiye elbiselerde uzun abiye elbiselerde kullanılmakta. Giyeceğiniz nikah elbisesini seçmeden önce giyeceğiniz boya karar verdiyseniz gelelim diğer detaylara. Dediğimiz gibi nikah elbiselerinin genellikle gelinlik havası yaratması istenir. Bu sebeple dantel işlemeler, uçuşan tüller, tamamı dantelden oluşan abiye elbiseler sık kullanılacak detaylar arasında. Bütün bu detayların yanında nikah elbiselerinin modelide önemli.

2021 nikah elbiselerinde çoğunlukla straplez modeller, anvelop kesim kalın askılar ve 2021 sezonunun başlıca trendi olan ince ip askılı elbiseler var. Hal böyle olunca seçim yapmak zorlaşıyor. Daha önceki birçok yazımızda anlattığımız gibi bu tercihleri yaparken vücut hatlarnızı ve vücut tipinizi iyi bilmek gerekiyor. Büyük göğüslü kadınların straplez modellerden kaçınmaları, büyük kalçalı kadınların ise kendilerini daha kilolu gösterecek modelelerden uzak durmaları şart. Belli noktalara dikkat edince siz de göreceksiniz ki basit hileler ile büyük değişiklikler yapılabiliyor. 2021 nikah elbiselerinde favori renkler gibi bir sıralamamamız biraz zor gibi görünüyor zira masumiyetin ve saflığın sembolü olan beyaz ve tonları açık ara birinciliği kimseye bırakmıyor. Basit bir beyaz yerine artık kırık beyazlar, kemik tonları, krem renginin çok açık tonları olmak üzere çeşitlendirilebilecek bu renkler nikah elbiselerinin 2021 favorileri arasında. Nikah elbiseleri denince tabiki bir de madalyonun diğer yüzü var; nikahlarda sadece başrol yoktur bazen nikahın şahitlerinden olursunuz veya en yakınınızın özel günüdür ve sizinde özenli olmanız gerekmektedir. Böyle zamanlarda da nikahta giyilebilecek elbiseler katagorisini çeşitlendirmemiz gerekir.

 

 

 

Eşinizin dostunuzun nikahında giymelik abiye elbiseler denince de 2021 sezonunda da favorimiz sade ama şık abiyeler zira gelinden daha dikkat çekici olamazsınız altın kural bu. Basit bir nikah içinde fazla abartılı bir abiye elbise gitmek sizi de gülünç duruma düşürebilir. Bu sebeple basit ama vurucu detaylara sahip abiyeler bu tarz önemli günlerde tercih etmemiz gerekenler arasında anvelop kesin yırtmaçlı uzun bir abiye elbise veyahut kısa ince askılı saten bir elbiseyi beline takacağınız bir kemer ve tokalı açık ayakkabıile kombinleyerek tarzınızı rahatça yansıtabilirsiniz. 2021 yılının abiye elbiselerdeki favori renkleri olan mavi, pembe, kırmızı, ve yeşilin tonları arasından seçeceğiniz abiye modelleri sizi günün yıldızı haline getirecek. Bunun garantisini veriyoruz. 2021 abiye elbiselerine ait trend detayları için carmen.com.tr yi takip etmeyi unutmayın...

Etiketler: 2021 Nikah Elbiseleri
Mart 16, 2021
Listeye dön