Miss New World 2018

miss world 2018

MISS NEW WORLD 2018

Her yıl düzenlenen Miss New World Güzellik Yarışması bu yıl 27 Nisan - 7 Mayıs tarihlerinde Antalya'da Rixos Premium Belek Hotel'de gerçekleştirildi. 20 farklı ülkeden katılan adaylar podyumda, Carmen Tekstil'de Miss New World 2018 sponsorlarının içinde yer alarak bu büyük organizasyonu zihinlere kazıdılar.
Carmen Tekstil'in bünyesindeki Pierre Cardin ve 6ixty8ight markalarının 2018 abiye elbise tasarımlarının tanıtımı birbirinden güzel modellerin yer aldığı defilede sergilendi.
Jüri üyelerinin 2018 nişan abiyeleri, kokteyl, parti, mezuniyet abiyelerimizi taşıyan birbirinden güzel adaylara hayran bakışları seçim yaparken ne kadar zorlandıklarının kanıtıydı.
 
Carmen Tekstil'in 2018 abiye tasarımlarıyla renk kattığı organizasyonda bu yılki yarışmanın birincisi Büşra Canbaz oldu. En özel tasarımlarımızın sergilendiği yarışmada Büşra Canbaz ve 2017 Miss New World birincisi Bosna Hersek'ten Ana Bayrka'nın giydiği abiyelerimiz katılımcılardan ve izleyicilerden büyük beğeni ve övgü aldı.

Ünlü kareograflar ve dünyanın dört bir yanındaki tasarımcılar ile birlikte uluslararası platformdaki etkinliklerin içinde olan Carmen Tekstil, Pierre Cardin ve 6ixty8ight markaları ile her zaman bir adım önde olduğunu 2018 Miss New World etkinliğinde de bir kez daha ispatlamış oldu.

Tüm dünyanın yakından takip ettiği Carmen Tekstil'i sizler de sosyal medyada takip edebilir ve en güncel abiye elbise, moda ve tasarımlardan haberdar olabilirsiniz.

Etiketler: Miss World, Carmen, Abiye
Şubat 15, 2018
Listeye dön