MEZUN OLUYORUUMMMM!!!

Paylaş Tweetle
Gönderen ahmet.bakumdi 12/04/2018 1 Yorum(lar) Moda,

 

 

Bahar aylarının ortalarına geldik havalar ha ısındı ha ısınacak derken

 

güneş yavaş yavaş yüzünü göstermeye başladı.

 

Artık sabah uyanır uyanmaz pencereyi açıp mis gibi güneşli bahar havasını ciğerlerimize çekiyoruz.

 

Baharın canlılığını, enerjisini tüm hücrelerimizde hissedip okul yollarına koyulmaya başlıyoruz. Tabi bu sevinç içimizi kaplamışken ister istemez insan okula gitmek istemiyor.

 

Şöyle bir sahil kenarı, ağaçlarla dolu bir ormanda olmayı hayal ediyor.

 

Hal böyleyken her geçen gün okulların kapanacağı haftaları saymaya başlıyoruz. Hepimizin ilkokul, lise, üniversite yıllarında hiç unutamadığı dostlukları, anıları, hüzünleri, sevinçleri olmuştur. Ailenizden daha çok gördüğünüz o insanlar bir bakmışsınız hiç farkında olmadan hayatınızın bir parçası oluvermiş. Büyüdükçe ilgi alanları değişiyor, eğitim alanınız değişiyor ve bir şekilde kendi hayatınıza yön vermek için yolunuza devam ediyorsunuz. Her şey daha mutlu ve başarılı olmak için ve biraz buruk da olsa o her anını geçirdiğin dostlarına veda etmek durumunda kalıyorsunuz.

 

Sonra bir bakıyorsunuz mezuniyet gelmiş çatmış

 

Yıllarca dersler, sınav telaşı derken birden bambaşka bir heyecan kaplıyor içinizi "Mezuniyet". Fotoğraflar çekiliyor, yıllıklar hazırlanıyor, veda organizasyonları, mekân seçimleri, müzikler hepsi bir başka heyecan ama bu mezuniyet hazırlıklarında en çok eğlenenler kızlar oluyor :)

 

Aylar öncesinden başlayan mezuniyet balosuna ne giyeceğim soruları

 

Çok güzel olmalıyım, aman pişti olmayayım, yaşıma uygun olsun, en şık ben olmalıyım... işte bu telaşınıza çözüm olacak tek yer Carmen Teksti'in mezuniyet elbiseleri koleksiyonu. Yılların verdiği deneyim, özgün tasarım ve tanınmışlıkla en güzel mezuniyet balosu kıyafetlerini sizler için hazırladık.

 

2018 abiye modellerimizin içinde aradığınız mezuniyet elbisesini mutlaka bulacaksınız

 

Kısa mezuniyet elbisesi, payetli mezuniyet elbisesi, prenses mezuniyet elbisesi gibi birçok özgün tasarımı beğenilerinize sunuyoruz.

 

1 Yorum(lar)

Eylül:
07/06/2018, 06:52:43 PM
Cevapla

Harika

Bir Yorum Yazın