• Haziran 18, 2021

  Özel günler için kadınlar arasında en çok tercih edilen kıyafetlerin başında abiye elbiseler geliyor. Özel günlerde daha şık olabilmek için beden yapılarına uygun abiye elbiseleri seçmeye özen gösteren kadınlar, bununla birlikte uzun, kısa, dantel detaylı gibi birçok kriterin yanı sıra renk seçenekleri içinde de gidilecek etkinliğe en uyumlu olabilecek renkleri değerlendiriyor. Özellikle söz, nikah, düğün gibi töreni gibi özel günlerin vazgeçilmezi olan abiye elbiseler, iyi duruş sağladığı için de tercih ediliyor.

  düğün, nikah, beyaz abiye elbise, nikah elbisesi
 • Ocak 17, 2018

  Kışın giyilebilecek 10 abiye elbise modelini sizin için değerlendirdik.

  abiye, gece elbisesi, balık abiye, nikah elbisesi, nişan elbisesi, uzun abiye, kısa abiye, carmen abiye
 • Şubat 19, 2018

  Carmen Tekstil 2018 yılına çekimler, defileler, toplantılar ve fuarlar ile hızlı bir giriş yaptı. ürünlerimizi tüm dünyada sergilemek için profestonel ekibimiz ile birlikte 20 Mart'ta da Barcelona'daki Düğün Zirvesi'nde sektörün profesyonelleri ile buluşuyoruz.

  abiye, gece elbisesi, balık abiye, nikah elbisesi, nişan elbisesi, uzun abiye, kısa abiye, carmen abiye
 • Şubat 01, 2019

  2019 sezonunun düğünlerine hazırlık şimdiden başladı. Her kadının kafasındaki ortak sorulardan olan "hangi abiye modelini seçsem?" sorusuna Carmen Abiye ailesi olarak elimizden geldiğince cevap vermek istedik.

  kısa abiye, kısa abiye elbise, kısa abiye modelleri
 • Aralık 31, 2018

  2018'in son demlerini yaşadığımız şu günlerde bizler de sizin gibi heyecanla yeni yılın gelmesini bekliyoruz. Mağazalar yeni yıl indirimlerinde, ışıl ışıl dükkanlar, sokaklar, çam ağaçları, kar taneleri... Hepsi insanın içinde huzur ve heyecanı bir araya getiriyor. Yanında bir de en tatlı telaş hediye faslı. Hediye listeleri yapıldı, yemek davetiyeleri hazırlandı, menü belirlendi, tatil organizasyonu yapıldı ve o en özel gecede kiminle olacağınız da belli, peki bir şey unutmadınız mı?

  parti elbisesi, balo elbisesi, balo, abiye, kısa abiye, uzun abiye