Sıkça Sorulan Sorular

Carmen.com.tr Nedir?

Ünlülerin tercih etmiş olduğu abiye modelleri ile carmen.com.tr Türkiye'nin en yetenekli tasarımcıları ile birlikte çalışmaktadır. Dilerseniz günlük veya bir gece davetinde her anınıza eşlik edecek abiye modellerini carmen.com.tr'da bulabilirsiniz. Carmen üye olmadan tüm abiye modellerine göz atabilir,en güncel abiye elbise modelleri takip edebilirsiniz.

Abiye Modasını carmen.com.tr'de keşfedin! carmen.com.tr'dan alışveriş yapmak güvenli mi?

Ziyaretçilerimizin güvenliği bizler için önemlidir. carmen.com.tr tüm üyelerinin ve ziyaretçilerinin bilgilerinin saklanması konusunda en üst düzeyde güvenlik önlemleri kullanılmaktadır.Kredi kartı bilgileriniz bankalara private şeklinde gitmektedir ve kesinlikle carmen.com.tr'da saklanmamaktadır.

Satılan Ürünler Kaliteli mi?

Carmen.com.tr da satılan ürünler orijinal ürünler olduğu için kalitelidir.

Sipariş verebilmek için üye olmak zorunda mıyım?

Üyelik zorunluluğu olmayan https://www.carmen.com.tr/ siparişlerinizi ve iptal,iade işlemlerinizi daha rahat yapmanız için üye olmayı gerektirmektedir.

Hangi yollarla ödeme yapabilirim?

Ödeme sayfasından seçmiş olduğunuz bilgiler doğrultusun'da dilediğiniz seçenekler ile ödeme yapabilirsiniz.

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Türkiye sınırları içerisin'de seçim yapmış olduğunuz kargo firması ile gönderim sağlanmaktadır.

Hangi ürünlerde iade talep edemiyorum?

İade talebinizin kabul edilmesi için gönderilen ürünün paketinin hasar almamış, ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir ( bozulmamış ve kullanılmamış olması iade kabulü için şarttır.).İade talebinizin geçersiz kabul edileceği durumlarla ilgili olarak aşağıdaki kuralları okumanızı rica ederiz. Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlere yönelik kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

Bir marka, carmen.com.tr sitesinde yer almak için nasıl başvuruda bulunabilir?

https://www.carmen.com.tr yer almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Başvuru değerlendirmeye alınacak ve değerlendirmenin olumlu olması durumunda ilgili birim, başvuruda bilgileri yer alan sorumlu kişiye dönüş yapacaktır.

Carmen.com.tr’da çalışmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Carmen.com.tr’da çalışmak için, CV'nizi [email protected] adresine göndermeniz halinde İnsan Kaynakları yetkililerimizin saklayacağı CV'lerinizdeki iletişim bilgileriniz ile gerekli görülen pozisyonlar için sizinle iletişim kurulacaktır.

Elime geçen ürün kusurlu. Ne yapmam gerekiyor?

Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin tedarikçi firma stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.

Carmen.com.tr’a nasıl üye olabilirim?

Ana sayfamızda yer alan üyelik linkine tıklayarak üye olabilirsiniz.Tek yapmanız gereken bilgilerinizi doğru şekilde girmek,üyelik veya hizmetiniz onaylandığında sizlere mail gelecektir.Üye olmak için yapmanız gereken https://www.carmen.com.tr/kayit sayfasında bahsedilen bilgileri sadece doldurmak.Sosyal medya araçlarını kullanarak en özel abiye modellerine göz atabilirsiniz bunun için facebook ve instagram adreslerimizi takip etmek ve siparişlerinizi iletmek yeterli olacaktır.